Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

مشاور املاک اهورا

نماینده مردم بندرانزلی در مورد فساد مدیران منطقه آزاد سخن گفت:

اظهارات نماینده مردم بندرانزلی در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۷ آذر ۹۷):

حسن خسته ‌بند نماینده مردم بندرانزلی در نشست علنی امروز مجلس در رابطه با منطقه آزاد تجاری و صنعتی بندرانزلی گفت:‌ به علت بی‌کفایتی تعدادی از مدیران متکبر و خودخواه با رفتار ارباب و رعیتی با مردم باعث شده اند تا اهالی بندر انزلی ،منطقه آزاد را منطقه‌ای مردم‌ آزار انزلی بنامند و این منطقه به عنوان حیاط خلوت تعدادی از مسئولان کشوری جهت تفریح به این منطقه دعوت  و حداکثر خدمات رفاهی وتفریحی به آنان ارائه می‌شود و در زمان بازگشت با اهدای سوغاتی به آنها برای تثبیت جاهیگاه خود حداکثر تلاش را می‌کنند.

این مدیران با حقوق‌های آنچنانی ، جذب آشنایان ، عدم استفاده از نیروهای محلی ، تبدیل زمین‌های کشاورزی به صورت غیرقانونی به ویلاسازی ، هزینه‌های چند برابری‌ پروژه‌های عمرانی و ده‌ها اقدام خلاف قانون دیگر سبب نارضایتی خانواده‌ها و جوانان بیکار و تحصیل‌کرده منطقه شده‌اند.

این نماینده همچنین در رابطه با وضعیت نامناسب تالاب انزلی اظهار داشت: متأسفانه سالانه حدود ۷۰۰ هزار تن رسوب ، میلیون‌ها لیتر پساب کارخانجات ، سموم و شیرابه زباله وارد تالاب انزلی می‌شود که نه‌تنها این میزان کاهش نیافته بلکه همچنان روبه افزایش است. دیگر نمی‌دانم با چه زبانی به مسئولان در رابطه با تالاب انزلی اعلام خطر کنم. دولت که توانایی تخصیص اعتبار برای احیای تالاب و نجات آن را ندارد ، حداقل هزینه نجات و احیای آن را بر عهده منطقه آزاد انزلی با نظارت محیط ‌زیست بگذارد.

 

 

 

 

نظرات
ارسال دیدگاه

12 − = 2